Site Rengi

BAĞIŞ HAKKINDA

Anasayfa » BAĞIŞ HAKKINDA

Bağışların derneğimize ulaştırılması
AYYILDIZ Yardım Derneğine gelerek elden, makbuz karşılığında nakdi bağışta bulunabilirsiniz.
Online bağış sistemimiz üzerinden bağışlar gerçekleştirilebilir.
Bağışınızı derneğimize ait banka hesap numaralarına havale/EFT ile gönderebilirsiniz.
Ayni bağış içeriği
Özellikle kullanılmamış giyim yardımları olmak üzere, beyaz eşya ve diğer ev eşyaları battaniye çocuk bezi ve paketlenmiş gıda yardımlarını bağış olarak almaktayız.
Ayni bağışların tarafımıza ulaştırılması
Bağışçının gerçekleştireceği bağışı özenle paketlenmesi en büyük arzumuzdur. Yardım paketinin tarafımıza ulaşımının mümkünse bağışçı tarafından gerçekleştirilmesi bizim için kolaylık oluşturacaktır. Ulaştırma imkanı olmayan bağışçılarımız il şubelerimize ait telefon veya diğer iletişim kanalı ile irtibat kurabilir.
Banka ve online bağışın gerçekleşip/gerçekleşmediğinin takibi
Bağışçımızın bağışı gerçekleştirdiği esnada bildirdiği cep telefonu numarasına bağış durumu ile ilgili bilgiler iletilmektedir. Daha detaylı bilgi için 0 000 00 00 numaralı telefondan irtibat kurulabilir.
Gayrimenkul bağışlar ve değerlendirilmesi
Gayrimenkul bağışlar derneğimizin kabul ettiği bağışlar arasında yer almakta. Gayrimenkul bağışlar bağışçıların isteği üzerine hazırlanan projelere göre eksik alanlarda (okul, yurt, yetimhane, aşevi, mescit, camii v.s.) kullanılabilmektedir.
Gayrimenkul bağışlar ve değerlendirilmesi
Gayrimenkul bağışlar derneğimizin kabul ettiği bağışlar arasında yer almakta. Gayrimenkul bağışlar bağışçıların isteği üzerine hazırlanan projelere göre eksik alanlarda (okul, yurt, yetimhane, aşevi, mescit, camii v.s) kullanılabilmektedir.